SEO ОПТИМИЗАЦИЯ НОВОГО САЙТУ

Що входить до SEO оптимізації нового сайту?

Що входить до SEO оптимизации нового сайту?

Які налаштування потрібно зробити, перед тим як дати пошуковим системам його сканувати. Головні та свіжі налаштування у 2021 році.

Вибір: “система управління контентом (Content Management System)”

Вибір: “система управління контентом (Content Management System)”

В наш час, дуже багатий вибір систем управління контентом. Які пропонують Вам своє печиво, щоб Ви вибрали їх систему. Для них цей вибір дуже важливий, тому що Ви - це гроші.


Всі системи управління контентом мають основні фактори, які їх об'єднують. Вони всі мають внутрішню адмін панель. Налаштування цієї адмін панелі займається менеджер системи управління, або ви самі, в залежності від системи яку Ви обрали.

SEO послуги систем управління змістом

SEO послуги систем управління змістом

На даний час, ми маємо безліч інтернет компаній, які пропонують свої послуги. Ви маєте змогу отримати безкоштовний власний сайт, домен, інструкцію по роботі з системою управління.


Такі гіганти як:Кожна з цих систем пропонує свої налаштування по SEO. Це може бути як автоматичні налаштування, для тих хто зовсім не усвідомлює що це таке. Та ручні налаштування для кожної сторінки.

Автоматичні мета описи для SEO


Автоматичні налаштування всередині системи управління, стосуються лише мета описів. Які вони беруть з середини Вашого змісту.


Мета описи які налаштовуються автоматично, допомагають Вам в вашому сходженні на гору пошукового рейтингу.


Автоматичний SEO ніколи Вас не протянуть до Google ТОП. Налаштування мета описів, це велика робота. Ця робота включає в себе:


 • досвід SEO,

 • маркетинг,

 • знання психології поведінки користувачів в інтернеті,

 • потенційний користувач,

 • і т.д.


Всі ці знання допомагають якісно і корисно для сайту налаштовувати мета опити. Без цих знань немає якісного зросту сайту в пошуковій видачі.


Це нас виде до наступного пункту

Початкова SEO оптимизация

Початкова SEO оптимізація

Що ми маємо на увазі під цими словами? Кожен сайт перед тим, як він опиниться в результатах пошукової системи, повинен бути оптимізований для них. Як саме це зробити ми спробуємо Вам розповісти в цьому пункті.

Налаштування сторінок сайту для SEOСторінки повинні бути оптимізовані для пошукових систем. Для цього повинно бути розуміння, що чекає від Вашого сайту пошукова система.


Пошукові системи, такі як Google мають чітку схему та чіткі правила, що саме шукають пошукові роботи на Вашому сайті.


До важливих пунктів початкової SEO оптимізації можна віднести:


 • архітектура сайту,

 • мета описи,

 • зміст,

 • зображення,

 • посилання,

Що таке архітектура сайту для SEO?

Що таке архітектура сайту для SEO?

Кожен сайт має свою архітектуру. Але, що таке архітектура сайту і як вона впливає на SEO?


Структуровані дані сайту, та структурований тип сайту і є архітектура сайту.

Щоб в двух словах зробити опис архітектури, це в першу чергу можливість пошуковим роботам швидко та без перешкод, потрапляти та отримати необхідні дані для пошукової видачі, за пошуковими запитами які у Вас є на сайті.


Архітектура сайта це дуже важлива перевага перед тими сайтами, які не мають структурованих даних на сайті.


Архітектуру сайту можливо зробити самостійно, якщо є розуміння що саме треба робити. Зазвичай її робить SEO компанія, точніше вони дають рекомендації власникам сайтів, що саме треба змінити щоб пошукова система більш лояльно відносилися до вашого ресурсу.


Мета описи в початковій оптимизации SEO


Вони допомагають зрозуміти що знаходиться на сторінці пошуковим роботам. Мета описи це перший рубіж який з’являється перед тим як він отримає необхідний пошуковий результат.


Необхідний пошуковий результат, це в першу чергу кількість користувачів які відвідали ваш сайт.


Нові тенденції SEO в 2021 році полягають в корисній інформації для всіх, кого вона саме стосується.


Давайте розшифруєм, хто ці користувачі яких вона стосується.


 1. Пошукові наміри користувачів,

 2. SEO для пошукових систем.Пошукові наміри користувачівПо перше, Ваш сайт має на меті збільшення кількості відвідувачів.


Тобто зміст має бути підготовлений таким чином, щоб користувачеві він сподобався, та відповідає його пошуковим намірам.Висновок: все що є на сторінці, має значення!Зараз виникає питання, навіщо мені SEO експерт? Якщо я сам, в змозі зробити свій сайт корисним для своїх користувачів. Це і є найважливіша помилка, яку допускають майже 90% усіх власників сайтів.


Якщо було б все так просто, ми не витрачали би час на дослідження усіх показників змісту, які впливають на рейтинг сайту у пошуковій видачі.


Це нас підвело до наступного важливого пункту:

SEO для пошукових систем

SEO для пошукових систем

Який би гарний не був Ваш зміст, якщо він не оптимізовано для таких сайтів, як наприклад Google. Ваш зміст так і залишиться тільки вашим і ніхто про нього не дізнається.


Тож його треба ще вдосконалити для SEO.


Але як це зробити?


Ми вже розглянули багато рішень для цього, але це все одно не достатні рішення. Факторів які впливають на рейтинг сайту в пошуковій видачі більше 200.


У Вас є можливість замовити професійну SEO консультацію, або замовити SEO експерта який може допомогти Вам налаштувати Ваш сайт так, щоб він був зручним для пошукових роботів.


Якщо Ви все ж вирішили самостійно копати такий тип знань як просування сайтів в пошукових системах (SEO), ви також можете зв’язатися з нами через форму обратного зв’язку, та ми запропонуємо Вам матеріали для самостійного вивчення.

SEO зміст

SEO зміст

Нещодавно Google повідомив, що оптимізація змісту у 2021 році, трішки відрізняється від того, що було раніше.


Зараз кожен розділ на оптимізований сторінці має для нього значення.


Ви повинні усвідомити, що весь зміст який у Вас є на сайті, повинен відповідати новим SEO потребам. Тобто, раніше ми мали одну сторінку з одним мета описом, з ключовим запитом, вокруг якого ми в’язали весь зміст. На даний час, подібна структура діє досі, але вона не повна для SEO. Зараз кожен розділ на сторінці має значення, та кожен розділ може бути показаний в пошуковій видачі.


Зміст залишається одним з багатьох, основних факторів для подальшої оптимізації сайту.

SEO зображення


Зображення мають суттєвий вплив на рейтинг сайтів. Наявність зображень допомагають пошуковим системам переконатись, що Ваш сайт може потрапити на першу сторінку.


Оптимізація зображень це невід’ємна частина SEO прасування, тому що вони мають такий же вплив що і оптимізований SEO зміст.


Правильно зробити оптимізацію зображень може тільки SEO експерт. Для зображень у пошукових системах є свої вимоги, які треба виконати, перед тим як запускати новий сайт.

Посилання та SEO

Посилання та SEO

Посилання можна поділити на внутрішні та зовнішні. Внутрішні посилання допомагають пошуковим роботам швидше сканувати сайт, та розуміти що на ньому знаходиться.


Внутрішні посилання це також невід’ємна частина SEO просування. Які саме мають бути внутрішні зв’язки, та де саме вони повинні бути? Відповідь на це питання, таке велике, як книга по філософії. Кожна частина внутрішнього зв’язку має нести при собі значення, які ми вкладаємо при оформленні змісту.


Зовнішні посилання, ще складніші ніж внутрішні. Ресурси де ви маєте змогу розмістити посилання на свій сайт, також мають свій рейтинг пошукових систем. Багато SEO експертів використовують біржі для побудови тих самих посилань.


Але це не дуже гарна ідея. Бо через деякий час посилання на ресурсах в яких ви не впевнені можуть стати зламаними, або сайти потрапляють до чорного списку пошукових систем. Ви разом з такими сайтами скочується до низу, не розуміючи що трапилось.


Виявлення та видалення зламаних та поганих посилань, значно складніший процес ніж їх побудова. Довірте побудову зовнішніх посилань, справжнім SEO експертам, та не йдіть за тим, хто каже що побудова посилань це легко.

Вплив віку Домену на оптимизацию сайту

Вплив віку Домену на оптимізацію сайту

Коли ви замислились над створенням власного сайту, ми впевнені, що вам вже відомо який саме домен буде в нього.


Мало хто замислюється над тим, який саме домен треба вибрати для свого нового сайту. Авжеж, навіщо Вам думати над тим, як домен вплине на ваш подальший рейтинг. При створенні свого сайту ви знаходитесь в легкій ейфорії, та це питання за вік домену у Вас на останньому місці.

Є декілька причин чому створюють нові домени а не використовують вже використані.

По перше це назва самого сайту, його бренд або ваше ім’я. І ви створюєте сайт з новим доменним ім’ям не замислюючись над SEO майбутнім свого сайту.


Зараз, є велика кількість ресурсів які пропонують купити вже готові доменні ім’я. Є можливість вибору ім’я з гарною історією, та вже готовим зовнішніми посиланнями.


На цю тему ми зробимо окремий запис на нашому сайті.


Все що Вам потрібно знати, це те, що:


 1. Чим більший вік домену, тим краще та швидше він буде рухатися в гору,

 2. Пошукові системи мають більше довіри до доменів, які були создані 5+ років тому,

 3. Вік домену повинен йти разом з його рейтингом у пошуковій системі,

 4. Є ризик придбати доменне ім’я з поганою історією. При придбанні та підключенні його до Вашого сайту, та прив’язка матеріалів сайту до пошукової системи з таким доменом, може вас розчарувати тим, що у Вас возникнуть питання. Чому пошукова система ігнорує сайт, який повністю оптимізований для пошукової системи. Це дуже важлива тема, яку слід пам'ятати завжди,

 5. Ім’я сайту яке ви хотіли би перенести на домен, могло вже використовуватися в поганих місцях,

 6. Вік домену вплине на Ваш пошуковий рейтинг.


Цих факторів дуже багато, які впливають завдяки домену на ваш пошуковий рейтинг та швидкість просування.


Перед тим як робити новий сайт, знайдіть до нього гарну адресу.


Якщо Ви не зробите належні виміри домену, у Вас є ризик потрапити в погану історію. З якою виплутатися буде дуже складно. Це займе час, та гроші. Це стосується також і SEO просування.

Швидкість SEO оптимизации

Швидкість SEO оптимізації

Швидкість напрямую залежить від якості SEO впроваджень на сайті. Інколи зміни сторінки можуть бути непомітні для пошукової системи більше року. І тільки, коли Ви вже повністю розчарувалася в своїх SEO змінах, або в компанії яка робила просування. Ця сторінка раптово потрапляє на першу сторінку, та ще одразу на в Google ТОП 3.


Це не поодинокі випадки, коли швидкість потрапляння сторінки більше року, іноді це може бути більше двох років.


Залежність на швидкість на пряму вплинула ключовим запитом. Завдяки котрому сторінка і просувається.


Приблизний термін, коли новий сайт почне рухатись до гори від 3х місяців до 2 років. Це при умові, що SEO експерт слідкує за ним та вносить необхідні нові зміни, яку майже кожного дня виходять від пошукових систем.


Є можливість застосування довгострокового SEO. Але це має свій ризик. Тобто оптимізація сторінки проходить перед тим як сайт запускається, або робиться оптимізація вже існуючої сторінки.


Після такої оптимізації разової оптимізації, сайт залишається сам на сам з пошуковою системою, яка оцінює його зміст та вирішує, що з ним робити далі, просувати вгору, або ще поспостерігати над сайтом.


Не одна SEO компанія, яка піклується за своє майбутнє, не даст вам остаточної відповіді, скільки часи триватиме поліпшення рейтингу в пошуковій видачі.


Ми знаємо багато прикладів, коли компанії обіцяють, що через декілька місяців Ви потрапили у ТОП. Вони грають зі своїми клієнтами. Жодна пошукова система не дасть вам потрібної інформації, яка допоможе вам зрозуміти коли Ваш сайт потрапить на першу сторінку, ми не говоримо за ТОП 3.Тому, перед тим як робити перші кроки з SEO, переконайтесь, що ви все робити правильно. Щоб потім у Вас не возникло нових проблем з існуючим вже сайтом.


Ми завжди готові Вам допомогти з вирішенням будь-якого питання, який стосується SEO. Не соромтесь звертатись до спеціалістів. Ми витратили роки, щоб зрозуміти як працює пошукова система.