Скільки коштує комплексне просування сайту
SEO оптимизация
Вартість

Комплексне просування сайту, полягає в тому, щоб оптимізувати ваш сайт для пошукових систем. Ранжування в пошукових системах дозволяє не думати про завтрашній день зі своїм сайтом.

Допоможемо зрозуміти вартість оптимізації сайту

Аналіз сайта - комплексне просування сайту

Відмінне просування сайту дозволяє забезпечити вам постійне місце на першій сторінці в пошуковій системі.


Взаємозв’язок вмісту сайту з Вашим рейтингом без суперечок.


Щоб забезпечити Вам безперешкодне проходження в Google ТОП, Вам необхідно зробити комплексне просування від нашої компанії.


Скільки коштує просування сайту в Google (сколько стоит продвижение сайта в Гугле)?

Це питання треба робити трішки інакше.


Тут треба конкретизувати, тому що для кожного вартість SEO своя.


Є тільки приблизні дані, які зможуть Вам дати підказку скільки коштує оптимізація сайту.


На даний час в вартість оптимізації сайту входять такі дані:


 1. текст,

 2. зображення,

 3. посилання,

 4. структурований SEO вміст.


Переглянути вартість наших СЕО експертів, ви маєте змогу у нас на сайті. В розділі Вартість СЕО.


По іншим пунктам, все настільки особисто, що вартість може коливатися від 1000грн на місяць до n грн на місяць.


Вартість послуг для пошукової оптимізації залежить від ваших потреб та часу, через який ви хочете бачити перші результати.


SEO для Google раскрутки сайту

Як зробити так, щоб Ваш сайт потрапив в Google ТОП?

Для потрапляння на першу сторінку пошуку (продвижение сайта), Вам потрібно зробити Ваш сайт максимально привітним для пошукових систем. Пошукові системи дуже вимогливі до сайтів які прагнуть потрапити щонайменше на першу сторінку пошуку по своїм ключовим словам.

Сайт повинен вдовольните більше 200 факторів, які впливають Ваш рейтинг. Ви коли небудь мислили, чому ваші конкуренти вище за рейтингом ніж Ви?

 • Ви маєте гарний сайт,

 • гарні фото,

 • ви маєте опис своєї послуги та товарів,

але чомусь ви нижче в пошукових запитах.


Відповідь на всі ці питання є, це необхідність професійного просування Вашого сайту в пошукових мережах, називається SEO (Search Engine Optimization).


SEO оптимизация сайту

Для цього у вас є дві можливості, щоб оптимізувати свій сайт:

 1. У вас є можливість самостійного навчання SEO (Search Engine Optimization). На даний час в інтернеті вдосталь ресурсів які проведуть Вас до джерел SEO.У цьому способі є одне але. Коли Ви почнете пошуки інформації по SEO, не чекайте, що на першій же сторінці Ви знайдете все що шукали, або все що потрібно знати.

  Вивчення SEO це кропіткий збір інформації з усіх можливих ресурсів, які доступні в інтернеті. І все одно ми вам гарантуємо, що на всі 100% ви не отримаєте інформацію. У відкритих джерелах Google не відчиняє алгоритми своєї роботи.

  Вся інформація яка доступна в загальному доступі, висновки інших SEO ЕКСПЕРТІВ і просто людей, що дізналися один алгоритм пошуку і тут же хочуть їм поділиться з іншими.


  Ми ні в якому разі не відмовляємо Вас від вивчення SEO самостійно.
  Ми ділимося своїм досвідом у вивченні. Найголовніше, що ви повинні знати перед тим, як йти в сторону вивчення SEO, це те, що коли ви дізнаєтеся необхідну Вам інформацію, і почнете виправляти свій сайт самостійно, дійдете з виправленнями до всіх сторінок свого сайту. Але зростання сайту все одно не буде. І у Вас виникне закономірне питання, що відбувається?

  Тут буде для Вас
  наступний сюрприз з SEO. Виявиться, що всі ваші виправлення потрібно переробляти, тому що те, що ви дізналися і впровадили у себе на сайті вже як кілька років не є рішенням в просуванні сайту, і всі ці методи вже застаріли.
  Навіть якщо Ви знайдете актуальну інформацію по SEO, ви повинні знати, що на Ваш рейтинг в пошуковій мережі впливає більше 200 чинників на Вашому сайті. Ці чинники настільки взаємопов’язані, як наприклад павутина. Уявіть, що ви збираєте пазл у себе на сайті, і з кожним пазлом ви все ближче і ближче до успіху.

 2. Другий спосіб просування сайту в пошукових системах, звернеться до фахівців. Ми як фахівці в SEO володіємо всіма тими якостями, які необхідні для якісного і швидкого просування сайту в пошуковій системі. В просування сайту входить його повна оптимізація для максимальної відповідності всім новим тенденціям в світі SEO.Ми завжди в курсі всіх останніх подій у світі SEO.

  Ми стежимо за останніми новинами з усіх прямих, а найголовніше не непрямих джерелах. Джерело в виборі останніх новин по SEO, це найважливіший фактор в просуванні сайтів.

  Ми дозволяємо
  нашим фахівцям бути підписаними на платні ресурси підтримки світових SEO експертів. Завдяки цьому ми завжди можемо сказати, що ми кращі в цьому. Кожен сайт потребує просування. Будь ви маленьким сайтом з одним товаром, або величезним інтернет магазином.

  Просування сайтів це перш за все
  Ваша інвестиція в майбутнє. SEO це безкоштовний трафік і потік клієнтів на ваш сайт в майбутньому. Можливо Вам і доводиться на даному етапі платити за рекламу ваших товарів або послуг. Але все це може закінчиться, якщо Ви вчасно почнете просувати ваш сайт. SEO компанія бере на себе зобов’язання по просуванню Вашого сайту. Якість просування сайту залежить від безлічі факторів.